İletişim Formu
 Hesap Oluştur!  Şifre Hatırlat! E-Posta : Şifre :


Diğer Coinlerden Farkı

 Diğer Coinlerden Farkı


BİTCOİN Coin piyasasında bir öncü olduğunu düşünürsek,BTC doygunluğa ulaşmış,kendini kabul ettirmiş bir para birimidir.BTC kendini kabul ettirmenin yanında altyapısında bazı güvenlik boşlukları olduğu basında çıkan haberlerden okumaktayız. (kaynak  http://www.tekmono.com/guvenlik/5602/61-milyon-dolarlik-bitcoin-hirsizligi-borsayi-dondurdu )

YOCOİN ise altyapısı,güvenliği,insan unsurunun müdahelede bulunamadığı ETHEREUM altyapısını kullandığından diğer coinlerden daha güvenli konumdadır.
Ethereum altyapısı sebebiyle ileride devlet yada bankaların şirketlerin Ethereum altyapısını kullanacağı şimdiden belirtilmektedir. kaynak (http://coin-turk.com/serbestkursu/baslik/bitcoin-vs-ether-karsilastirmasi  )
YOCOİN'İ diğer coinlerde ayıran en önemli özelliği Yocoine bağlı network oluşumundan dolayı sürekli üye gelmekte,büyümekte,işlem hacmi yükselmektedir.
Şimdiden dalgalı seyir izlesede üretilen coin miktarı sayıya bağlı olduğundan mutlaka değer kazanacak,yatırımcısına kazandıracaktir.Şimdiden bu farkı gören hisseden yatırımcı yada network liderleri bir yıl sonra şimdiki yatırımlarının 20 yada 30 belkide 100 katı kazanca sahip olacaklardır.
YOCOİN'in borsada işlem görmesi risk oranını azaltarak,yatırımcısına güven vermektedir.İşlem hacmi sıralamasında ilk 100 coin arasında şimdiden ilk 20 arasına girmiş bulunmaktadır..
    Ayrıca ilk yüz coin arasında olupta alışverişlerde fatura ödemelerinde kullanılabilen çok az sayıda kullanılan coinlerden biride YOCOİN'dir.
 
 

Sizde YOcoin yatırımcısı olmak İçin Öncelikle Alttaki Ön Başvuru Formunu Doldurun Özel Temsilcimiz Sizi Bilgilendirecek & Siz de Firma Adı Temsilcisi    ANA SAYFA     YOcoin Nedir     FIRSATLAR     YOcoin Üye Olma     ÜCRETSİZ KAYIT     DUYURULAR    
MAKALELER     VİDEO ALBÜM     KAZANÇLAR     SUNUM     BİZE ULAŞIN     İletişim Formu     FOTO ALBÜM    

TEL: 05392004512   E-POSTA: belvekas@hotmail.com

 Fusion Life
Fusion Life

YOcoin Türkiye - YOcoin ile Hayatınız Değişecek © 2015 - 2017    Her Hakkı Saklıdır.