İletişim Formu
 Hesap Oluştur!  Şifre Hatırlat! E-Posta : Şifre :

Haber ve Duyurular - Paxful 10 Bitcoin’i Ödül Olarak Dağıtacak

Eşten eşe blockchain teknolojilerinde küresel lider Paxful, Bitcoin ödüllü yarışmasını duyurdu. Şirket affiliate sistemi üzerinden toplamda 10 bitcoin dağıtacak. Amaç Bitcoin bilinirliğini ve uygulamalarını herkese duyurmak ve ekosistemin gelişimine destek olmak.

 Paxful 10 Bitcoin’i Ödül Olarak Dağıtacak

Eşten eşe blockchain teknolojilerinde küresel lider Paxful, Bitcoin ödüllü yarışmasını duyurdu. Şirket affiliate sistemi üzerinden toplamda 10 bitcoin dağıtacak. Amaç Bitcoin bilinirliğini ve uygulamalarını herkese duyurmak ve ekosistemin gelişimine destek olmak.


Paxful kurucu ortağı Ray Youssef hedeflerini şöyle dile getiriyor: “Biz Bitcoin alım satım ve kullanımını herkes için daha basit hale getirmeye çalışıyoruz. Affiliate sisteminin bunu yapmanın en iyi yolu olduğunu biliyoruz.”


Paxful affiliate programı yeni iş fırsatı arayan herkese açıktır. Katılımcılar platform üzerindeki tüm referans verdikleri kullanıcılardan %2 kazanırlar. Ödül sistemi herkese açıktı r ve bitcoin’den alınan güçle ödemeler anlık olarak gerçekleşmektedir.


10 Ocak – 10 Şubat tarihleri arasında en çok kullanıcıya referans yapan ilk 3 affiliate katılımcısı 1 BTC ödül kazanacaktır. Ek olarak, katılımcıların tamamı 1 BTC kazanma fırsatı olan lotoya ücretsiz katılım şansı yakalayacaktır. Katılım için gerekli olan şey ise katılımcıların Bitcoin’e olan inançlarıdır.


Paxful kurucu ortağı Artur Schaback ise şöyle yorumluyor: “Diğer affiliate programlarının aksine, Paxful kullanıcılara anında, küresel ve pasif olarak gelir imkanı sağlıyor. Taahhüdümüz programı denemeye teşvik etmek için katılımcılara affiliate programları çerçevesinde binlerce dolarlık ödül vermektir. Bu para sadece büyük affiliate katılımcılarına değil, ilk kez katılanlara da dağıtılacaktır.”


Paxful affiliate programı; link kodları, bannerlar ve kullanıcılar için yaratıcı tıklama butonları sunuyor. Şirket hali hazırda banka hesabı bulunmayan kitlelere Bitcoin ve fırsatları hakkında bilgi vermek için chatbot’u kullanıyor ve kullanıcılarını konu hakkında eğitmeyi amaçlıyor.Bitcoin teknolojisi hala ilk evrelerini yaşıyor. Google Adsens’ten önce web’in nasıl olduğunu düşünün. Bu program ekosistemi genişletmek için muazzam bir fırsattır.PAXFUL Hakkında


Paxful eşten eşe çalışan Bitcoin ve Blockchain teknolojileri çerçevesinde inşa edilmiş bir pazar yeridir. Platform üzerinden anında Bitcoin alım satımı yapılabilir. 300’ün üzerinde ödeme metodu bulunan platformda küresel olarak şu ana kadar 400, 000’in üzerinde işlem yapılmıştır.


 


paxful.com


Bu haber toplam 583 kez görüntülenmiştir. Yayın Tarihi: 22.08.2016 19:23:40

 Sayfayı Yazdır
 YAZDIR


Bu Habere Ait Yorum Bulunmamaktadır.


Sizde YOcoin yatırımcısı olmak İçin Öncelikle Alttaki Ön Başvuru Formunu Doldurun Özel Temsilcimiz Sizi Bilgilendirecek & Siz de Firma Adı Temsilcisi    ANA SAYFA     YOcoin Nedir     FIRSATLAR     YOcoin Üye Olma     ÜCRETSİZ KAYIT     DUYURULAR    
MAKALELER     VİDEO ALBÜM     KAZANÇLAR     SUNUM     BİZE ULAŞIN     İletişim Formu     FOTO ALBÜM    

ADRES: Yemezler Sokak, 11   TEL: 5462145312   E-POSTA: amiralsak67@gmail.com

 Amir Alsak Facebook
Facebook
 Amir Alsak İnstagram
İnstagram
 Fusion Life
Fusion Life

YOcoin Türkiye - YOcoin ile Hayatınız Değişecek © 2015 - 2017    Her Hakkı Saklıdır.