İletişim Formu
 Hesap Oluştur!  Şifre Hatırlat! E-Posta : Şifre :

Hizmet Alanları - YATIRIM KAZANCI

YATIRIM KAZANCI

YOCOİN kazançları çok olduğundan en önemli özelliği YOCOİN'e yatırım yapanlar sıfır risk ile işe dahil olurlar.Çünkü YOCOİN'de 100 usd 500 usd 1000 usd 2000 usd 5000 usd 10000 usd lik paketlerden biri seçilir.

 YATIRIM KAZANCI


YOCOİN kazançları çok olduğundan en önemli özelliği YOCOİN''e yatırım yapanlar sıfır risk ile işe dahil olurlar.Çünkü YOCOİN''de 100 usd 500 usd 1000 usd 2000 usd 5000 usd 10000 usd lik   paketlerden biri seçilir.


Herhangi bir paketi seçen katılımcı o an piyasada işlem gören YOCOİN kurundan paket karşılığı coinler hesabına yüklenir.Örneğin coinmarkette o an 1 YOCOİN 0.50 cent ise 50usd lik paketi seçen katılımcının hesabına 1000 YOCOİN yüklenir.Yada a anki değeri 0.66 cent ise 50 usd lik paket ile 750 adet YOCOİN hesabına yüklenir..


Katılımcı paket alarak aslında bir yatırım yapar.YOCOİN yükseldiğinde yatırım değeri yükselecek.Bu da YOCOİN yatırımı sıfır risk içerir.Güzel bir yatırımdır.Dünya yatırımcıları geleceği olan ilerisi, hedefi olan firmalara yatırım yaparlar.YOCOİN de geleceği olan gittikçe değer kazanacak olan bir yatırım aracı olarak görmekteyiz.

 

YOCOİN işi sadece yatırım olarak girilebilecek bir iş olmasının yanısıra ekip kuranlar üye yapanlar birçok kazanca ortak olurlar.Bazı katılımcılar ise sadece yatırımı seçerek kazançlı bir yatırıma girmiş olurlar.

 

YOCOİN''e girip paket alan kişilerin aldığı YOCOİN''lerin eksilme yada artması ile oluşacak olan kazanca biz YATIRIM KAZANCI diyoruz.

 

YOCOİN''E paket alarak giren yatırımcı hesabına tanımlanan YOCOİN''leri 120 gün blokelidir satılamaz.Bir ayın sonunda https://yochain.info/ sitesinde açacağı hesaba her hafta %5 olmak üzere yatırımın tümü 20 haftada serbest bırakılır. Bırakılan YOCOİN leri dünyada geçerli olan bir çok exchange firmalarında paraya çevirerek istediği gibi kullanabilir.

 

 

Sizde YOcoin yatırımcısı olmak İçin Öncelikle Alttaki Ön Başvuru Formunu Doldurun Özel Temsilcimiz Sizi Bilgilendirecek & Siz de Firma Adı Temsilcisi    ANA SAYFA     YOcoin Nedir     FIRSATLAR     YOcoin Üye Olma     ÜCRETSİZ KAYIT     DUYURULAR    
MAKALELER     VİDEO ALBÜM     KAZANÇLAR     SUNUM     BİZE ULAŞIN     İletişim Formu     FOTO ALBÜM    

TEL: 5414803486   E-POSTA: kadirgurbuz02@gmail.com

 Fusion Life
Fusion Life

YOcoin Türkiye - YOcoin ile Hayatınız Değişecek © 2015 - 2017    Her Hakkı Saklıdır.